![20_02_2020_3](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/20_02_2020_3-678x381.jpg)
20 лютого 2020 року в стінах коледжу відбулася зустріч студентів з учасником бойових дій на Сході України Сергієм Анатолієвичом Кузнєвим.
Захід організовано до п’ятої річниці виходу сил АТО з Дебальцевого.
Студентам розповіли про бої за Дебальцево, наголошено, чому цей населений пункт має таке важливе значення для бойовиків. Переглянули телевізійний відеосюжет. Хлопці та дівчата задавали питання про дії на Сході. В ході бесіди торкнулися й інших актуальних тем сьогодення. Зустріч була невимушеною та пізнавальною. Молодь подякувала офіцеру української армії, всі присутні виразили сум за полеглими воїнами у боях за Дебальцево та вшанували їх хвилиною мовчання.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/20_02_2020-1024x641.jpg)
Leave a Reply