![photo1707738648](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707738648-678x381.jpeg)
У січні 2024 року у ВСП «УТЕФК ДТЕУ» відбулося чергове засідання робочих груп освітньо-професійних програм (ОПП) «Товарознавство і логістична діяльність» та «Підприємництво та торгівля» зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» підготовки фахового молодшого бакалавра. Обговорили питання щорічного оновлення і перегляду ОПП.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-3.png)
На зустрічі були присутні заступник директора з навчальної роботи Оксана РАТІ, керівники та члени робочих груп освітньо-професійних програм. Керівники робочих груп освітньо-професійних програм (ОПП) «Товарознавство і логістична діяльність» Ганна ДАНКО та Лариса Павліш – «Підприємництво та торгівля» доповіли щодо пропозицій оновлення і доповнення ОПП.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-4.png)
Багато корисних порад щодо оновлення ОПП «Товарознавство і логістична діяльність» запропонували зацікавлені особи у реалізації цієї ОПП, фахівці у сфері логістики: Ігор Зінкевич та Максим Максименко, під час круглого столу з викладачами товарознавчо-комерційних дисциплін та здобувачами освіти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707738706-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707738648-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707738613-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1707738574-1024x768.jpeg)
Учасники робочої групи прийняли до уваги пропозиції, врахували результати анкетування роботодавців, випускників і здобувачів освіти ВСП «УТЕФК ДТЕУ», обговорили інновації щодо оновленого проєкту програм.
Leave a Reply