![photo1708080874](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080874-e1708081683948-678x381.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080808-768x1024.jpeg)
14.02.2024р. у студентському гуртожитку ВСП «УТЕФК ДТЕУ» відбулося свято до дня закоханих. На святі студенти мали можливість послухати про історію виникнення цього свята, традиції пов’язані з ним, а також подарувати Валентинки один одному, зроблені власноруч. З великим захопленням учасники заходу приймали участь у конкурсах! На завершення свята лунали теплі слова: Закохуйтеся! Кохайте та будьте коханими!
Свято вдалося, всі були задоволені та отримали масу позитивних емоцій❤️❤️❤️
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080792-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080767-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080853-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080847-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080874-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080819-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080909-1024x770.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo1708080944-1024x768.jpeg)
Leave a Reply