![photo1710146628](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146628-678x381.jpeg)
7 березня 2024 року в рамках угоди про співпрацю між ВСП «УТЕФК ДТЕУ» та Академією професійного навчання «Меркур» в Словаччині, за сприяння її директора Яна Брецка, була організована навчально-пізнавальна екскурсія студентів спеціальності «Підприємництво та торгівля» до логістичної компанії SLOVAKIA TREND EXPORT – IMPORT, яка знаходиться в м. Собранці. Учасниками екскурсії були 20 здобувачів освіти, які навчаються за ОПП «Товарознавство і логістична діяльність», «Товарознавство в митній справі», викладачі товарознавчо-комерційних дисциплін, заступники директора з навчальної та навчально-виробничої роботи Оксана Раті та Ганна Данко, завідувач відділення підприємництва та торгівлі Ганна Денчиля-Сакаль, координатор з академічної мобільності у коледжі Алла Домище-Медяник, методист коледжу Тамара Мулеса, викладач словацької мови Руслана Ігнатко.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710147356-1024x768.jpeg)
Студенти відвідали сучасний логістичний центр та фірмовий магазин компанії SLOVAKIA TREND EXPORT – IMPORT, який є одним з найбільших дистриб’юторів робочого та ручного інструменту на словацькому ринку.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146232-1024x766.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146319-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146336-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146348-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146360-768x1024.jpeg)
Власники компанії Михайло Женюх та його син розповіли про історію створення власного бізнесу, свої переваги на ринку логістичних послуг та постійний розвиток і удосконалення компанії. SLOVAKIA TREND EXPORT – IMPORT існує понад 30 років, більше 15000 найменувань товару на складі, 30000 палетних місць для зберігання, експорт до 18 країн, доставка власним транспортом з мінімальним ризиком пошкодження товару впродовж 48 годин з моменту замовлення товару на склад, 160 кваліфікованих працівників, які готові порадити та допомогти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146650-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146442-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146423-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146456-768x1024.jpeg)
Після загального знайомства з компанією студентам показали та розповіли про логістичний процес на складі, а саме:
- розвантаження і приймання товарів (вантажів);
- внутрішньоскладське транспортування (навантажувачі, електроштабелери, електричні візки) та переміщення товарів;
- стелажне зберігання товарів;
- комплектація замовлень клієнтів та відвантаження.
Михайло Женюх молодший показав та розповів студентам як працює термінал збору даних (компактний переносний пристрій для зчитування штрих-кодів). На території компанії студенти мали змогу побачити парк автомобілей для перевезення товару.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146376-768x1024.jpeg)
На завершення екскурсії власники компанії та представники адміністрації коледжу за посередництва Яна Брецко домовилися продовжити напрацювання щодо нових можливостей взаємної співпраці у напрямку практичної підготовки фахівців, яких готує ВСП «УТЕФК ДТЕУ».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146747-1024x766.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146508-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146953-768x1024.jpeg)
Після знайомства з логістичною компанією, студенти мали можливість відвідати супермаркет TESCO, познайомитися з асортиментом та викладкою товарів, якістю обслуговування клієнтів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146773-1024x576.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146783-1024x576.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146793-1024x576.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146802-1024x576.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146813-1024x576.jpeg)
Результатом таких екскурсій є підвищення рівня знань з фахових дисциплін, надбання неоціненного професійного досвіду, розширення програми міжнародної співпраці та створення позитивного іміджу коледжу на міжнародній арені.
За словами студентів, вони повернулись додому сповнені неймовірних вражень, збагатившись важливими знаннями і досвідом.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146541-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710146628-1024x768.jpeg)
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації навчально-пізнавальної екскурсії в рамках міжнародної академічної мобільності у ВСП «УТЕФК ДТЕУ»!
Leave a Reply