![photo_2024-03-18_17-49-50](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-18_17-49-50-678x381.jpg)
З метою підвищення якості практичної складової навчального процесу здобувачі освіти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами Мариною ШТЕФАНЯК та Світланою КИЧЕРОЮ у рамках вивчення фахових дисциплін відвідали ТОВ «Ядзакі Україна» – частина міжнародної корпорації «YAZAKI», яка є світовим лідером з виготовлення автомобільної електропроводки.
Перед студентами виступили:
1) рекрутер Кароліна ТУРЯНИЦЯ, яка показала студентам роботу працівників виробництва, познайомила їх з умовами праці, що відповідають європейським стандартам праці.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-18_17-49-52-1024x768.jpg)
2) транспортний адміністратор Крістіан КІЛАРЬ з відділу логістики розповів студентам про трансформацію логістики підприємства через затримки на кордоні та організацію перевезень автомобільним транспортом.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-18_17-49-53-1024x768.jpg)
3) інструктори виробничого навчання Вікторія ПІНЯШКО та Наталія ЛЕНДЄЛ показали студентам виробничий процес виготовлення, тестування та пакування джгутів.
Заняття на виробництві дають змогу здобувачам освіти поглибити і закріпити теоретичні знання, які вони отримали в навчальних аудиторіях, набути практичного досвіду та формувати професійну відповідальність. Студенти не лише дізналися про принципи роботи заводу, але й отримали приємні смачні «гостинці».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-18_17-49-55-1024x768.jpg)
Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Ядзакі Україна» за організацію і проведення таких занять і сподіваємося на подальшу співпрацю та працевлаштування випускників коледжу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-18_17-49-57-1024x768.jpg)
Leave a Reply