Студенти IV та ІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» УТЕК КНТЕУ відвідали Кам’янець-Подільський-Хотин-Яремче

Місто Кам’янець-Подільський посідає третє місце серед міст України за наявністю культурно-архітектурної спадщини, занесеної до скарбниці Юнеско. Тому не довго думаючи студенти ІV та ІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу 10 жовтня обрали для мандрів маршрут Ужгород – Кам’янець-Подільський-Хотин-Яремче-Ужгород. Стільки вражень… і всього за 2 дні.
За такий короткий строк вдалося стільки побачити… Середньовічне старе місто Кам’янець-Подільський (кін.12ст.) розташоване на петлі річки Смотрич вражає своєю неповторною архітектурою. Це одне із найбагатших українських міст на історико-архітектурні пам’ятки, їх налічується біля 180. Мандрівники оглянули Кам’янець-Подільську фортецю (XII–XVIII ст.ст.); Ратушу (Будинок польського магістрату) (XIV–XVI ст.ст.), це найстаріша споруда зі збережених на теренах України; Вежу Стефана Баторія (XVI ст.); Катедральний Петропавлівський костел тощо.
Та молодих людей завжди вабить екстремальний відпочинок, що не було винятком і підчас нашої подорожі… В Кам’янці знаходиться найвищий в Україні міст «Стрімка Лань» (висота 53метри) і наші студенти-випускики випробували себе у роуп-стрибках! Серед най активніших у роуп-джампінгу стали Сашко Бетлянин, Дьолог Катерина, Анталовці Корнелія!
Подорож виявилась насичена, оскільки ввечері 11 жовтня стартував фестиваль «Повітроплавна фієста – 230років повітроплавання в Україні». Цей фестиваль повітряних куль традиційно проходить в жовтні в Кам’янці-Подільському. Аеростати піднімаються в небо, пропливаючи над цим красивим середньовічним містом, яке розташований на берегах мальовничого каньйону річки Смотрич. Незабутнє видовище!
12 жовтня мандри продовжились у м. Хотин. Студенти відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинську фортецю» – один з семи чудес України. Повертаючись додому заїхали у м. Яремче та спустились до каскадного водоспаду «Пробій», і знову наші екстримали стрибали вже за допомогою тролей через водоспад! На цей раз ризикнула спуститися на тролі Штефко Олександра.
Як говорив Сенека «Зроби перший крок і ти зрозумієш, що не все так страшно». Безпечних стрибків Вам, і хороших вражень від них! 🙂
І на завершення, хочемо подякувати адміністрації коледжу та Закарпатському центру туризму за організацію чудової поїздки!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*