В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ провели свято хліба

11 жовтня 2016 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ презентували дослідницький проект «Від зернини до хлібини». Захід організували та провели викладачі технологічних дисциплін. Метою проекту була демонстрація студентам шляху хліба від помелу зерна до поступлення його на прилавки магазинів, сформувати в молоді повагу до хліба та прищепити дбайливе ставлення до нього.
Проект містив три частини: теоретична, практична та пізнавальна екскурсія на хлібопекарню.
Перша частина заходу пройшла під керівництвом викладача технологічних дисциплін Пичкар Маріанни Михайлівни. Студенти ІІ курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» підготували презентацію про хліб: історія хліба, його харчова цінність, сучасне виробництво та асортимент, умови правильного зберігання цього продукту, а також нові види хліба (бездріжджовий, хліб на заквасках, біохліб, екохліб тощо). Переглянули та обговорили навчальний фільм про сучасне виробництво хліба. Студенти також організували виставкові види хліба з різних видів борошна: гречаний, кукурудзяний, житній, заварний, висівковий тощо. Також студенти ІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» зачитали поезії про хліб.
Практична частина проекту пройшла під керівництвом майстра виробничого навчання Перебзяк Марії Михайлівни. Студенти ІVкурсу спеціальності «Виробництво харчової продукції». Майбутні технологи пекли пиріжки, булочки, різні види хліба, які запропонували скуштувати всім гостям заходу.
Також в ході реалізації проекту відбулася екскурсія під керівництвом викладачів технологічних дисциплін Шкраба Степана Степановича та Куклишин Марії Іванівни до ужгородської хлібопекарні по вул. Полонинській. Студентам та викладачам коледжу продемонстрували весь процес замісу тіста, формування виробів і випікання різних видів хліба.

Пічкар Маріанна Михайлівна,
голова циклової комісії технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*