В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися заходи до 78-ї річниці проголошення Карпатської України

В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшов тиждень пам’яті до 78-ї річниці проголошення Карпатської України.


В усіх групах коледжу академнаставники провели виховну годину до цієї події, де разом з студентами переглянули та обговорили документальний фільм «Срібна Земля» (із серіалу «Собор на крові»)
11 березня 2017 року студенти УТЕК КНТЕУ разом з викладачами Е.І.Огарь, І.В.Дворовчик та Г.М.Денчилею здійснили поїздку до меморіального парку «Красне поле» у с.Рокосово Хустського району, де 16 березня 1939 року відбулася найбільша битва між армією хортистської Угорщини та захисниками Карпатської України.
14 березня 2017 року студенти коледжу разом з заступником директора з виховної роботи М.В.Кіяком здійснили покладання вінка до пам’ятника Августина Волошина в Ужгороді.
В бібліотеці УТЕК КНТЕУ була організована виставка книг, присвячених проголошенню Карпатської України.
Всі заходи тижня пам’яті спрямовувалися на формування в студентів патріотизму, національної самосвідомості та гордості за історію рідної землі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*