Студенти УТЕК КНТЕУ читали вірші П.М.Скунця з нагоди його 75-річчя

22.05.2017 року в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася година поезії «Карпатський пророк» з нагоди 75-річчя П.М.Скунця за сприяння завідуючої відділом обслуговування юнацтва Г.В.Бомбушкар. Захід відвідали студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом с викладачами Я.В.Барзул та В.З.Павлик.
Галина Василівна Бомбушкар розповіла студентам про життєвий і творчий шлях Петра Миколайовича Скунця. Переглянули уривок інтерв’ю, яке він дав в 2002 році. Студентки коледжу Ангеліна Перегенська, Христина Пичкар, Ірина Залеска, Діана Риган та Олена Куштан зачитали вірші поета. Ярослава Василівна Барзул поділилася спогадами про П.М.Скунця, адже вона ще студенткою відвідувала його творчі зустрічі. Співробітники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку творів та світлин поета «Як наш безсмертний Едельвейс».
Захід мав велике значення в формуванні естетичних почуттів та патріотизму студентської молоді, викликав в юнаків та дівчат повагу до своєї історії та культури.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

skunc 4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*