Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ демонстрували свої професійні навички на міжнародному конкурсі в Словаччині

На початку червня 2018 року в м. Земплінська Шірава (Словаччина) в готелі “Меркур” пройшов міжнародний професійно-дегустаційний конкурс вин. Участь брали винороби Угорщини, Словаччини, Грузії, України та Польщі. Організатор конкурсу – Akadémia odborného vzdelávania Merkúr, n.o. Ing. Ján Brecko. Керівник академії запросив в якості гостів викладачів та студентів двох навчальних закладів – Ужгородського торговельно-економічного коледжу та Ужгородського торговельного-економічного інституту КНТЕУ.


Молодь та викладачі нашого міста мали змогу спостерігати як проходять кулінарні заходи міжнародного рівня та навчатися їх організації.
Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Харчові технології» Аліна Шован, Анна Гівчак, Станіслав Куца, Владіслав Данко мали змогу також показати гостям заходу свої професійні вміння та навички, які отримали в коледжі. Вони достойно і на належному рівні демонстрували фахову майстерність з приготування страв на грилі, готували стейки, шашлик та закуски з лавашем. Гості конкурсу відмітили високий професіоналізм української молоді, а також юнаки та дівчата отримали запрошення пройти в цьому готелі навчально-виробничу практику.

Анна Данко,
заступник директора
УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*