Студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вчили сортувати сміття

19 листопада 2018 р. в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтвапройшла виховна година для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Молоді розповідали про правильну утилізацію побутових відходів. Гостем заходу був ужгородський екологічний активіст Володимир Цигика.
Студентам показали фото з наслідками людської діяльності для живої природи. Хлопці та дівчата переглянули відеоматеріали про вплив пластикового сміття на довкілля.
олодимир Цигика розповів про види сміття та особливості його походження та переробки. Наголосив, що більшість того, що ми викидаємо в смітник – це сировина, яка має цінність для економіки держави та може бути повернена у виробничий цикл підприємств для виготовлення нових товарів. Тобто, сортування сміття має як екологічну, так і економічну доцільність.Студентам продемонстрували взірці побутового сміття та запропонували самостійно його сортувати. Пан Володимир навчив юнаків та дівчат читати маркування упаковки та визначати чи можна ці відходи переробити.
Студенти мали можливість задавати питання та вести дискусію. Володимир Цигика поділився власним практичним досвідом сортування сміття. Колись він сам керував пунктом збору сировини від населення у с.Невицьке.
Виховна година пройшла за сприяння завідуючої відділом обслуговування юнацтва Галини Бомбушкар.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*