В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ дипломи отримали готельники, туризмознавці та технологи.

8 лютого 2019 року в великому концертному залі Закарпатської обласної філармонії пройшла церемонія вручення дипломів випускникам Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальностей “Готельне обслуговування”, “Туристичне обслуговування”, “Виробництво харчової продукції”. Отримали дипломи 93 студенти денної форми навчання зазначених спеціальностей. З них дев’ятнадцять випускників отримали дипломи з відзнакою.
Студенти-випускники представили концертну програму для гостей свята. Кожна група підготувала відеоматеріали про своє навчання в коледжі, а також пісні-подарунки для своїх академнаставників. З словом-настановою виступили батьки випускників Т.Ю.Канюк та С.І.Гартл. Привітав випускників коледжу та запросив на навчання до інституту директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ П.П.Гаврилко.
Студенти, які добре себе проявили в навчанні, громадському житті та спорті, були нагороджені грамотами та пам’ятними листами. Вручав дипломи в.о. директора Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ С.М.Волощук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*