Студенти та викладачі УТЕК КНТЕУ відвідали міжнародний фестиваль середньовічної культури Срібний Татош

25 травня 2019 року студенти та викладачі Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету побували на міжнародному фестивалі середньовічної культури Срібний Татош. Свято відбувається в щороку в замку ХV ст. Сент-Міклош, що розташований в селищі Чинадієво на Мукачівщині.

Організувала екскурсію голова студентського профкому УТЕК КНТЕУ Ольга Федорова.
Студенти побачили бої лицарів у обладунках, кінні виступи, бачили середньовічні танці та слухали музику тих часів. Можна було взяти участь у майстер-класах з гончарства, розпису тарілок, ткацтва, спробувати стріляти з лука, тощо. Деякі студенти з інтересом продегустували, а потім і придбали варення з соснових шишок, яке представив на фестивалі виробник з Київа. Також гостям пропонували прикраси ручної роботи з міді, епоксидної смоли, мікровишивкою, бісеру. Студенти взяли участь у доброчинній лотереї на користь українських військових.
Особливо молоді сподобалася велика кількість гостей фестивалю у середньовічних костюмах. Багато волонтерів відвідують це дійство щорічно та шиють одяг для свята власним коштом. Були представлені костюми різних верств населення: лицарів, монахів, знаті, простолюдинів, тощо. Молодь залюбки зробила фото на згадку з середньовічними персонажами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*