Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу долучилися до археологічних розкопок в якості волонтерів

Щороку в червні проходить археологічна практика студентів факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету. Цьогоріч розкопують руїни церкви святого Юрія, що знаходиться на території Ужгородського замку. Храм звели у ХІІІ ст. Діяв до 1728 р., коли тут сталася пожежа, яка знищила більшу його частину. Після цього церкву вже не відбудовували.

13 червня до практикантів долучилися в якості волонтерів студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальності “Туризм”. Оскільки дослідження знаходиться на початковій стадії, добровольці допомагали у розчищенні шару руїн 18 ст.: розбирали залишки стін, завали андезитового каміння та цегли, серед яких траплялися навіть різьблені елементи інтер’єру та фрагменти нервюр склепіння. У присутності студентів було виявлено і першу індивідуальну знахідку – церковний бронзовий медальйон 18. ст. із зображенням Богородиці з одного боку та Христа з іншого.

Керівник робіт висловив вдячність студентам коледжу за якісно виконану роботу та посильну допомогу у дослідження історії Ужгорода

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*