До дня залізничника студент УТЕК КНТЕУ представив проект з історії залізниці.

4 листопада в Україні відзначають День залізничника. Студент-першокурсник Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету спеціальності “Облік і оподаткування” Дмитро Балаба з цієї нагоди представив в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва власний проект. Гостями заходу були студенти та викладачі УТЕК КНТЕУ.

Юнак давно захоплюється історією та розвитком залізниці. Він добре орієнтується в модифікаціях тепловозів, електровозів, тощо. В цікавій і доступній формі він розповів про історію виникнення та еволюцію залізничного транспорту на Україні з середини ХІХ ст. і до наших днів. Оскільки розвиток залізниці нерозривно повязаний з соціально-економічною та політичною історією, то слухачі почули, як впливав розвиток залізничного транспорту на розвиток торгівлі, появу робочих місць в різних регіонах України в різні періоди ХІХ-ХХ ст. та вплив залізниці на перебіг таких масштабних подій як Перша і Друга світова війна. Гості заходу переглянули сюжети про розвиток залізниці в західному регіоні України “З минулого в майбутнє. Історія Львівської залізниці” та “Історія Львівської залізниці. Перші колії ”

4 листопада в Україні відзначають День залізничника. Студент-першокурсник Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету спеціальності “Облік і оподаткування” Дмитро Балаба з цієї нагоди представив в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва власний проект. Гостями заходу були студенти та викладачі УТЕК КНТЕУ.

Юнак давно захоплюється історією та розвитком залізниці. Він добре орієнтується в модифікаціях тепловозів, електровозів, тощо. В цікавій і доступній формі він розповів про історію виникнення та еволюцію залізничного транспорту на Україні з середини ХІХ ст. і до наших днів. Оскільки розвиток залізниці нерозривно повязаний з соціально-економічною та політичною історією, то слухачі почули, як впливав розвиток залізничного транспорту на розвиток торгівлі, появу робочих місць в різних регіонах України в різні періоди ХІХ-ХХ ст. та вплив залізниці на перебіг таких масштабних подій як Перша і Друга світова війна. Гості заходу переглянули сюжети про розвиток залізниці в західному регіоні України “З минулого в майбутнє. Історія Львівської залізниці” та “Історія Львівської залізниці. Перші колії ”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*