![зображення_viber_2021-02-24_19-01-30](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-30-678x381.jpg)
22-23 лютого студентська спільнота ВСП “УТЕФК КНТЕУ” долучилася до святкування Міжнародного дня рідної мови. Викладач української мови та літератури Барзул Ярослава Василівна провела у групах І ФБСС та ІІ ФБСС інтелектуально-розважальну гру “Люблю свою мову солов’їну”.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-19-1024x683.jpg)
Учасники змагалися у декількох раундах, а компетентне журі оцінювало результати. Студенти мали змогу показати рівень знань з української мови, проявити акторську майстерність та загальний рівень інтелекту.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-21-1024x683.jpg)
Загалом ці заходи показали, що наші студенти люблять і шанують рідну українську мову. Усі учасники отримали тільки найкращі враження та позитивні емоції.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-22-1024x683.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-23-683x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-24-683x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-25-1024x683.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-26-1024x683.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-27-1024x683.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-28-1024x683.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-02-24_19-01-29-683x1024.jpg)
Leave a Reply