![1676472204247](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676472204247-678x381.jpg)
14.02. відбулося відкрите заняття-інтерактивна лекція з демонстрацією презентації з дисципліни «Товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності» у групі ІІ ТМС «Б», викладач Дьолог Маріанна Василівна. Викладач розглянула підходи до класифікації товарів в УКТ ЗЕД, рівні та критерії деталізації товарів, зміст розділових знаків в УКТ ЗЕД. Студенти спробували вирішити декілька кейсів та перевірити на практиці отримані знання під час лекції. Впродовж заняття студенти активно проявляли зацікавленість у вивченні фахової дисципліни.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676472273706.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676472424969.jpg)
Leave a Reply