![Vidkryte_Slyvkanych_2](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Vidkryte_Slyvkanych_2-678x381.jpg)
22.02.2023 у коледжі проведено відкрите заняття з української мови на тему: “Риторика як наука й мистецтво переконувати” у групі ІІ ТМС ” Б” ( викладач – Сливканич Л.І.). На занятті студенти ознайомилися із поняттям риторики як науки і мистецтва; з’ясували особливості дотримання риторичних вимог до мовця у процесі висловлювання в різних життєвих ситуаціях; за допомогою різного дидактичного матеріалу практикували уміння й навички брати участь у процесі комунікації та формуванні професійного іміджу
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Vidkryte_Slyvkanych_1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Vidkryte_Slyvkanych_3-768x1024.jpg)
Leave a Reply