Круглий стіл «Особливості бюджетної політики в умовах воєнного стану»

06 квітня відбувся круглий стіл «Особливості бюджетної політики в умовах воєнного стану». Співорганізаторами заходу виступили циклова комісія фінансово-облікових дисциплін ВСП «УТЕФК ДТЕУ» та кафедра фінансів УТЕІ ДТЕУ. Програмою круглого столу були передбачені доповіді студентів про бюджету політику і її механізм в умовах воєнного стану.

До участі в круглому столі були запрошені стейхолдери – директор Департаменту фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради Гах Леся Мирославівна та начальник фінансового відділу Середнянської селищної ради Сухар Яна Іванівна.

З доповідями виступили студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»: Бабука Аліна, Левко Марія, Товтин Анжеліка, Федьо Денис, Шевчук Тетяна. У своїх доповідях студенти розглянули питання податкових надходжень та видатків бюджетів, проаналізовали їх структуру та динаміку розвитку; механізм фінансування охорони здоров’я та наслідки військових дій. У ході виступів були проаналізовані причини і шляхи формування бюджетного дефіциту. Особлива увага приділялася ролі місцевих бюджетів.

Слід відмітити, що цікавим і змістовним був виступ директора Департаменту фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради Гах Лесі Мирославівни, яка охарактеризувала зміни у структурі доходів і видатків міста Ужгорода, особливості їх фінансування, фінансову підтримку міста внутрішньо переміщеним особам.

Начальник фінансового відділу Середнянської селищної ради Сухар Яна Іванівна відмітила позитивні зміни, які відбулися в умовах децентралізації громад, що сприяло покращенню їх фінансової стійкості. Яна Іванівна відмітила, що фінансовий стан громади залежить від людей, а саме: роботи голови селищної ради, старостатів, активності депутатів.

У цілому зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та конструктивного діалогу. Учасники круглого столу дійшли висновку, що в умовах воєнного стану перед фахівцями фінансової галузі постають серйозні виклики, але завдяки об’єднанню, силі духу вони будуть успішно подолані.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*