![зображення_viber_2023-08-30_09-26-41-325](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-08-30_09-26-41-325-678x381.jpg)
29.08.2023р. в Ужгороді у актовій залі ДВНЗ “Ужгородський національний університет” відбулося нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів. Дуже приємно, що серед переможців фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка є і Синявська Анна ( студентка ВСП “Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету”, ІІІ ТМС “Б” ), яка зайняла ІІ призове місце. Підготувала студентку викладач української мови і літератури Л.І.Сливканич. Вітаємо Анну і викладача з перемогою та бажаємо їм творчих успіхів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-08-30_09-26-42-093-729x1024.jpg)
Leave a Reply