![зображення_viber_2023-09-27_17-27-13-564](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-27_17-27-13-564-678x381.jpg)
З метою розширення фахових знань студентів-першокурсників відділення «Харчових технологій» ВСП «УТЕФК ДТЕУ», під час вивчення дисципліни «Загальні технології харчових виробництв» відбулося виїзне заняття на підприємство-сироварню «Перечинська мануфактура». Власниця Тетяна Синєльнікова ознайомила присутніх з процесом приготування сиру, продемонструвала інвентар і обладнання сироварні та провела дегустацію асортименту сирів. Виїзний захід організували викладачі фахових дисциплін хіміко-технологічної комісії Маріанна Пічкар та Тетяна Долинай.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-27_17-27-15-724-768x1024.jpg)
Керівництво навчального закладу щиро вдячне за надану можливість ознайомитись із діяльністю власного виробництва і бажаємо подальшого розвитку та успіху на ринку!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-27_17-27-16-208-768x1024.jpg)
Leave a Reply