![yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-15-18-719](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-15-18-719-678x381.jpg)
Традиційно в кінці квітня (25.04.2024р.) проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів І-ІІ курсів закладів фахової передвищої освіти Закарпатської області, який традиційно проводиться на базі Відокремленого структурного підрозділу “Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету”
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-17-05-398-1024x1024.jpg)
В олімпіаді взяли участь 30 здобувачів освіти з 9-ти коледжів нашого краю. Всі вони показали добру математичну підготовку, яка відчутно покращилася за час очного навчання. Не зважаючи на те, що в цей день кілька разів звучала тривога і учасники олімпіади були вимушені спускатися в укриття, варто відмітити високий рівень організації та проведення цього математичного змагання.
Враховуючи щільність найкращих результатів учасників олімпіади,
журі І місце нікому не присудило.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-16-07-117-989x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-19-25-552-869x1024.jpg)
Щиро вітаємо переможців олімпіади з числа студентів нашого коледжу:
ІІ місце виборола Льопко Валерія, (І ХТ “Б”)
ІІІ місце отримала Рейпаші Наталія, (І ГРС/Т)
Переможців привітали, вручили дипломи переможцям олімпіади та подяки всім керівникам команд з числа викладачів математики
Сергій Волощук, директор коледжу.
Оксана Раті, заступник директора з навчальної роботи.
Василь Гиндрюк, член журі, завідувач відділення харчових технологій.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-04-26_16-15-18-719-1-1024x768.jpg)
Leave a Reply