![photo1717411890](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717411890-678x381.jpeg)
Здобувачі освіти ОПП «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» прийняли участь в рамках проєкту внутрішньої академічної мобільності в інтенсив-турі з метою підвищення національної спрямованості виховання молоді, дослідження сучасного контексту туристичного села Колочава, розвитку «community soft skills».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717411441-1-1024x771.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717411441-1024x771.jpeg)
Студенти відвідали музей – скансен «Старе село», храм Благовіщення (17ст.) та ін. туристичні об’єкти національного значення в с. Колочава, яке є взірцем організації туристичної інфраструктури в сільській місцевості на Закарпатті. Вдалим поєднанням в інтенсив-турі була організація стажування студентів для розвитку соціальних комунікаційних навичок зі словацької мови (викладач Р.І.Ігнатко), вивчення походження закарпатських слів (фраз) було особливо цікавим для студентів-переселенців зі сходу України (викладач В.М. Канчі). Корисним досвідом для студентів стала дегустація благородних сирів в поєднанні з елементами енології на базі сільської садиби “Став” під керівництвом доц. А.М. Домище-Медяник.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717411010-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717410804-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717410824-768x1024.jpeg)
Таким чином, студенти отримали навички неформального професійного навчання, а викладачі – досвід організації мовного нетворкінгу на лоні природи, як елементу інформальної освіти.
Підготувала доц. Алла Домище-Медяник
Leave a Reply