Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вшанували пам’ять жертв Голокосту

23 січня 2017 р. в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва було проведено виховний захід до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту для студентів ІІ курсу спеціальності «Готельне обслуговування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Провела виховну годину викладач УТЕК Вікторія Павлик за сприяння завідуючої відділом обслуговування юнацтва Галини Бомбушкар.
Студентам розповіли про значення слова «Голокост», що перекладається як «всеспалення», про періоди Голокосту, табори смерті, газові камери, гетто тощо. Особливо вразив молодь факт, що нацистам в Німеччині за 12 років перебування при владі вдалося винищити половину єврейського народу – 6 млн. чол. Особливу увагу в ході заходу було приділено Голокосту на Україні. Студентам показали карту, яка ілюструвала динаміку винищення євреїв в різних регіонах України. Окремо було наголошено на трагедії Бабиного Яру. Студенти переглянули фото періоду Голокосту.
Захід мав велике виховне значення у формуванні толерантності у студентів, сприяв усвідомленню ними цінності людського життя і виробленню поваги до інших культур та народів, акцентував на тому, що пам’ять про невинні жертви Голокосту має бути нагадуванням, що людство не має права допустити подібне коли-небудь знову.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*