В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ вшанували пам’ять Героїв Крут

30 січня 2017 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися заходи присвячені Дню пам’яті Героїв Крут. Виховну годину патріотизму та мужності провели викладачі історії Оксана Фречка та Вікторія Павлик.


Студентській молоді розповіли про міжнародну ситуацію, в якій опинилася Україна в 1918 р., про наступ більшовиків на Україну, про мужнє протистояння української молоді загарбникам. Студенти переглянули та обговорили фрагмент фільму Сніжани Потапчук «Герої України. Крути. Перша Незалежність» (2014). Були показані фотографії меморіалів, які встановлені Героям Крут на Україні. Зачитали вірша П.Тичини «Пам’яти тридцяти», який він написав з приводу трагедії в 1918 р.
Загиблих Героїв Крут студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання.
При проведенні виховної години були використані інформаційно-методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті.
На виховному заході наголосили, що незалежність і свободу необхідно цінувати та відстоювати, боронити свою землю перед лицем ворога. Герої Крут є для нас всіх одним з найважливіших прикладів нашої національної гідності та мужності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*