В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшов День здоров’я

25 вересня 2018 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшов День здоров’я — спортивне свято, в якому взяли участь студенти і викладачі навчального закладу. Організували захід викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни на чолі з Запрутняком В.В.


Для молоді були проведені такі естафети: футбольна, легкоатлетична, баскетбольна, естафета “змійка” та перетягування канату. Перше місце посіли студенти другого курсу спеціальності “Харчові технології” (академнаставник Гречин М.І.). Друге та третє місця зайняли студенти перших курсів спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (академнаставник Сливканич Л.І.) та спеціальності “Фінанси та банківська справа” (академнаставник Смочко В.Ю.). Переможців нагородили тортами.
Третьокурсники спеціальності “Харчові технології” (академнаставники Огарь Е.І. та Кіреш В.В.) зробили приємний подарунок для всіх студентів та викладачів коледжу. Майбутні кухарі приготували смачний бограч, яким всіх пригостили після закінчення змагань.

Канюк Роман,
студент УТЕК КНТЕУ
спеціальності “Виробництво харчової продукції”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*