Студенти УТЕК КНТЕУ побували у Будапешті та Відні

5-8 жовтня 2018 р. студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом з викладачем історії Вікторією Павлик здійснили пізнавальну екскурсію до столиць двох європейських держав — Будапешту та Відня. В організації екскурсії сприяла ужгородська турагент, випускниця коледжу Крістіна Бескід.


В Будапешті студентам організували пішохідно-автобусну екскурсію визначними місцями міста. Маршрут пролягав від Пешту до Буди. На рівнинному Пешті юнаки та дівчата побували в базиліці святого Іштвана, почули про багату історію цієї величної церкви. Собор є діючим. Студенти стали свідками вінчання, яке в цей час проходило в храмі. Потім маршрут пролягав до угорського парламенту — найбільшої будівлі Угорщини. Парламент, як і собор св. Іштвана, має висоту 96 м. і це число не випадкове. Угорці вважають 896 р. датою, коли вони прийшли з Уралу і знайшли Батьківщину. Біля парламенту знаходиться меморіал жертвам Голокосту – “Взуття на річці Дунай”. Студентам розповіли історію цієї пам’ятки і чому меморіал має саме такий вигляд. Далі маршрут пролягав горбистою будайською частиною міста і молодь мала змогу побачити найбільш визначні пам’ятки архітектури Будапешту: церкву Матяша, Рибальський бастіон, королівський палац тощо. Після екскурсійної програми юнаки та дівчата побували в торговому серці Будапешту — вулиці Ваці, а також побачили місто з висоти пташиного польоту на оглядовому колесі.
У Відні, який молодь відвідала 7 жовтня, пройшла пішохідна екскурсія історичною частиною міста з професійним гідом. Хлопці та дівчата оглянули найпопулярніші туристичні локації Відня: площу Марії-Терезії, цісарсько-імператорський комплекс Гофбург, собор св. Стефана, побачили чумний стовп та почули історії про Моцарта та імператрицю Сісі, що стали туристичними символами Відня. Приємним бонусом для студентів стало те, що в цей день у Відні відбувався день відкритих дверей в Науково-природничому музеї, що знаходиться на площі Марії-Терезії. Всі відвідувачі, яким не виповнилося 19 років, побували в музеї безкоштовно.
Екскурсія залишила глибокий емоційний слід і надихнула до нових пізнавальних подорожей.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*