Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ мали зустріч з успішними людьми з інвалідністю

3 грудня 2018 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі пройшла зустріч з громадською активісткою та журналісткою Мариною Сташиною-Неймет та соціальним працівником, поетом Олександром Кваком. Зустріч пройшла з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Організували зустріч голова студентської ради УТЕК КНТЕУ Роман Канюк та голова студентського профкому Ольга Федорова.

Марина розповіла студентам свою історію. Вона закінчила університет. Деякий час працювала викладачем англійської мови в цьому коледжі. Зараз вона займається громадською діяльністю, допомагає людям з інвалідністю, а також працює журналісткою. Вона розповіла про історію боротьби за права осіб з інвалідністю, досягнення України в цій сфері, а також про роль кожної людини в формуванні позитивного ставлення до людей з інвалідністю.

Також цікавим співрозмовником був Олександр. Він має диплом українського філолога. Пише вірші, а зараз працює над написанням роману. Він презентував студентам та викладачам дві збірки своїх віршів. Донедавна Олександр працював в Закарпатському регіональному центрі соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації “Вибір”.

Зустріч мала важливе значення для студентів, адже тема зміни ставлення до людей з інвалідністю, організація доступності для маломобільних груп населення на сучасному етапі є однією з найбільш актуальних.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*