Дві команди Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ здобули призові місця на міжнародних змаганнях.

26 лютого 2019 року у словацькому м.Свіднік пройшов ХV-й Міжнародний огляд віртуальних фірм. У змаганнях взяли участь 11 команд з Словаччини, Польщі та України. Ужгородський торговельно-економічний коледж Київського торговельно-економічного університету був представлений командами спеціальностей “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та “Готельно-ресторанна справа”.


Команда студентів-товарознавців, а саме: Мирослава Лізак, Вероніка Риба, Юліанна Капраль та Анастасія Кабаль під керівництвом викладача спецдисциплін Світлани Кичери презентувала віртуальну фірму “Парада”. Інформаційну підтримку та зразки надала студентам ПрАТ “Ужгородська швейна фабрика” за що особлива подяка директору підприємства Мирославі Каламуняк. Товарознавці вибороли на змаганнях дипломи торговельної академії «Bronzove pasmo» і отримали нагороду в номінації “Найкращий каталог”.
Команда спеціальності “Готельно-ресторанна справа” у складі Антона Метая, Дмитра Німця, Анастасії Вайди та Анни Павлик вибороли срібну нагороду “Strieborne pasmo”. Студенти показали знання з історії рідного краю та розробили віртуальну туристичну фірму “Срібна підкова”, яка пропонувала тур закарпатськими замками. Готували команду група викладачів: Вікторія Павлик, Ольга Федорова та Андрій Соловей.
Конкурсанти з Ужгорода дали інтерв’ю словацькому телеканалу “Маркіза”.
Обидві команди представляли свої проекти трьома мовами: українською, словацькою та англійською. Допомогу студентам в перекладі на іноземні мови надали викладачі коледжу Руслана Ігнатко та Тетяна Горват.
Участь у конкурсі відбулася за підтримки в.о. директора УТЕК КНТЕУ Сергія Волощука та заступника директора з навчально-виробничої роботи Ганни Данко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*