Студенти Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу відвідали відомі закарпатські санаторно-курортні комплекси

8 вересня 2021 року студенти УТЕФК КНТЕУ спеціальностей “Готельно-ресторанна справа” та “Туризм” здійснили навчально-пізнавальну екскурсію до санаторно-курортного комплексу “Деренівська купіль” та готелю-ранчо “Золота гора”. Це відомі на Закарпатті заклади, які славляться професійним сервісом. Організували навчальну екскурсію викладачі коледжу Людмила Пинзеник, Алла Домище-Медяник та Віталія Канчі.

В СКК “Деренівській купелі” екскурсію територією закладу провела студентка коледжу Маріанна Чорей. Дівчина поєднує навчання в УТЕФК та роботу в цьому санаторному комплексі. Вона розповіла історію урочища “Деренівка”, легенди, пов’язані з цим місцем, про цілющі властивості “слатінської златої водіци”. Адже перші документальні згадки про це місце датовані ХVІ ст. Студенти також оглянули дендропарк та парк скульптур, які розташовані на території закладу.

Наступною локацією екскурсії був готель-ранчо “Золота гора”. Студентів ознайомили зі спектром послуг, які надає заклад, розповіли про особливості функціонування та специфіку роботи таких комплексів. Юнаки та дівчата мали можливість оглянути готель, два ресторани, термальні басейни та скуштувати мінеральну воду в бюветі.

Екскурсія мала велике навчально-пізнавальне значення для формування професійних навичок майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи та туризму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*