![зображення_viber_2021-09-13_20-29-44-764](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-13_20-29-44-764-678x381.jpg)
У середу 8 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності 181 «Харчові технології» та завідувача виробництва ресторану «Уж-Венеція» Н.Ю.Чепканич.
Наталія Юріївна є стейкхолдером освітньо-професійної програми підготовки фахового молодшого бакалавра. Вона провела екскурсію по закладу, у ході якої студенти побачили всі тераси, зали, виробничі приміщення ресторану.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-13_20-34-38-918-1024x768.jpg)
Чепканич Н.Ю. звернула увагу студентів на фахові та загальні компетентності, практичні вміння і навички, якими необхідно володіти працівнику ресторану «Уж-Венеція» для того, щоб забезпечити якісне обслуговування споживачів та підтримувати постійно високий імідж закладу, а також запросила найбільш цілеспрямованих студентів для проходження навчальної та виробничої практики, найкращих з яких можуть запросити працювати в цьому закладі.
Організував зустріч Гиндрюк Василь Васильович, завідувач відділення харчових технологій, гарант освітньо- професійної програми.
Аналогічна зустріч вже студентів І курсу відбулася на базі готельно-ресторанного комплексу «Атлант» ще з одним стейкхолдером, директором комплексу, кандидатом економічних наук Кальницьким Анатолієм Єгоровичем.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-13_20-32-40-023-1024x768.jpg)
Студенти коледжу щиро вдячні стейкхолдерам за можливість побачити заклади та спілкуватися з відомими у місті та області менеджерами закладів ресторанного господарства.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-09-13_20-30-59-050-1024x766.jpg)
Leave a Reply