![1676630002335](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676630002335-678x381.jpg)
16 лютого 2023 року, під керівництвом викладача Штефаняк М.М., була проведена навчально-пізнавальна екскурсія зі студентами ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-професійна програма «Товарознавство і логістична діяльність» на підприємстві ТОВ «Спринт Карпартс».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676630021817-1024x768.jpg)
Директор Марусик Валерій Вікторович ознайомив студентів з логістичною діяльністю підприємства, з особливостями товарно-матеріальних та інформаційних потоків на ринку товарів та послуг.
Торгова марка ТОВ «Спринт Карпартс»
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/1676629980859-526x1024.jpg)
Leave a Reply