![зображення_viber_2023-02-20_08-50-42-652](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-20_08-50-42-652-678x381.jpg)
20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні та згадують про подвиг учасників Революції Гідності, вшановують пам’ять загиблих. В ці лютневі дні 2014 р. в центрі української столиці стались найкривавіші події новітньої революції, які стали, фактично, першими битвами у довгій російсько-українській війні і навіки вкарбували імена перших Героїв.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-20_08-50-41-786-768x1024.jpg)
В пам’ять про Героїв Небесної Сотні студенти ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та біржова діяльність» провели заняття на тему «Нація нескорених», в ході якого відтворювали хроніку того, що сталося та змагались у знаннях про ключові моменти нашого державотворення, згадували найбільш знакові події Революції Гідності, Небесну Сотню – людей, що мужньо і хоробро стали за нашу незалежність та довели, що Україна завжди буде боротись за свою свободу. В ті дні назавжди змінився хід нашої історії, і найважливіше завдання майбутніх поколінь – бути гідними Героїв, що загинули за Україну, і не знехтувати цінностями, в ім’я яких вони змагалися.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-20_08-50-38-913-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-20_08-50-39-904-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-20_08-50-40-959-768x1024.jpg)
Leave a Reply