Scholarship Україна 2024

В межах соціального проєкту для здобувачів освіти вже стартував новий конкурс
“Scholarship в Україні 2024”.
У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

Детальніше про діючий конкурс:


Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримають грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а люди які займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають по 15 000 грн та 5 000 грн.

Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.

Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи прийматимуться до  31 січня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant

Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.

Контакти: Руденко Михайло – організатор та представник грантонадавача. +380 97 919 14 26 і scholarshipukraina@gmail.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*